Haber

JournoPro başlıyor: İlk konuşmacı Janine Warner

Janine Warner, Kosta Rika'daki bir TedX etkinliğinde konuşurken. Fotoğraf: janinewarner.com
JournoPro konuşmalarında bundan böyle dünyanın dört bir yanından dijital medya liderleriyle sizleri buluşturacağız. 17 Haziran Çarşamba saat 19.00’da Zoom üzerinde gerçekleştireceğimiz ilk JournoPro’da konuşmacımız SembraMedia kurucusu Janine Warner. Sorular sizden.

Kariyerine California’da bir gazete muhabiri olarak başlayan Janine Warner, ABD’nin saygın gazetelerinden Miami Herald’ın Yeni Medya bölümünü yönetti. 1996’dan beri internet, web tasarımı ve sosyal medya üzerine 25’i aşkın kitap yazdı.

Warner son yıllarda İspanyolca konuşan dünya başta olmak üzere ABD, Avrupa ve Güney Amerika’daki dijital medya start-up’larıyla çalışıyor.

Konumuz da, gazeteciler tarafından farklı ülkelerde kurulan bu şirketlerin en iyi pratikleri ve en büyük hataları olacak.

Türkçe simultane çevirinin de yapılacağı JournoPro’ya katılmak için alttaki formu doldurmanız yeterli. Katılım ücretsiz ama yerimiz sınırlı.

🗓️ 17 Haziran 2020 Çarşamba
🕘 19:00
📱 Zoom

 

Journo

Journo

Yeni nesil medya ve gazetecilik sitesi. Gazetecilere yönelik bağımsız bir dijital platform olan Journo; medyanın gelir modellerine, yeni haber üretim teknolojilerine ve medya çalışanlarının yaşamına odaklanıyor, sürdürülebilir bir sektör için çözümler öneriyor.

E-Posta Aboneliği