Haber

TGS üyelerine indirimli kitap kampanyası

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS), üye ve çalışanlarının yüzde 50’ye varan oranlarda indirimle kitap almasını sağlayan bir kampanyaya imza attı.

Nisan 2020’ye kadar geçerli olacak kampanya kapsamında yayınevleri ve kitapçıların adreslerine giden TGS üyeleri, sendika üye kartlarını göstererek belirlenen oranlarda indirimler kazanacak.

Cumhuriyet Kitapları yüzde 50 oranında indirim uygularken, Abaküs Kitap, Ayrıntı Yayınları, Ginko Bilim, Ginko Çocuk, Kalkedon Yayınları, Kor Kitap, Tekin Yayınevi, Um:ag Yayınları, Yazılama Yayınevi, Yordam Kitap‘ta indirim oranı yüzde 40.

Scala Kitapçı, Scala etiketli kitaplarda yüzde 50, diğer kitaplarda yüzde 20 indirim uyguluyor. Metis Yayıncılık yüzde 35 indirim yaparken Bavul Dergi de kampanya kapsamında bir yıllık aboneliği yüzde 30 indirimle sunuyor.

Manos Kitap ise Yeni E dergisine bir yıl abone olunması halinde “Güncel Politika Seti” veya ‘Cevdet Kudret Edebiyat Seti’ni hediye olarak sunuyor. (Detaylar)

Etiketler

Journo

Yeni nesil medya ve gazetecilik sitesi. Gazetecilere yönelik bağımsız bir dijital platform olan Journo; medyanın gelir modellerine, yeni haber üretim teknolojilerine ve medya çalışanlarının yaşamına odaklanıyor, sürdürülebilir bir sektör için çözümler öneriyor.

E-Posta Aboneliği